Dlaczego warto zdecydować się na zapięcia rowerowe?

Zapięcia rowerowe onguard znane są przede wszystkim z uzyskiwania bardzo dobrych wyników w różnego rodzaju testach bezpieczeństwa. Warto podkreślić, że w produkcie łańcuch jest osłonięty, dzięki czemu może strzec ramę przed wszelkimi zarysowaniami. Użytkownik w zestawie otrzyma również pięć kluczy wyciętych laserowo. Jeden z nich będzie nawet z małą lampką LED.

Dlaczego warto zdecydować się na wysokiej jakości zapięcie rowerowe?

Producenci zapięć rowerowych rekomendują, by ich koszt wynosił przynajmniej 10% wartości całego roweru, który mają zabezpieczać. Jest to oczywiście bardzo duże uproszczenie, gdyż dla bardzo dużej części rowerzystów jednoślad jest bezcennym produktem. Ponadto dla posiadaczy droższych rowerów wydanie dodatkowych 10% za same zapięcia może być kosztowną inwestycją. Nie można traktować tej zasady jako sztywną regułę, gdyż chodzi w niej przede wszystkim, aby użytkownicy decydowali się na zakup zapięć, które będą takiej samej klasy co rower.

Czy linka rowerowa jest dobrym rozwiązaniem?

Wysokiej jakości zapięcia rowerowe onguard sprawią, że rowerzysta nie będzie musiał się martwić, że pozostawiony przez niego rower zostanie skradziony. Nie jest rekomendowane kupowanie tanich produktów niesprawdzonych producentów. Nie można oszczędzać na zabezpieczeniach, trzeba ten wydatek traktować jako inwestycję w bezpieczeństwo roweru. Złodzieje mają bowiem wiedzę, w jaki sposób w bardzo krótkim czasie przecinać linki rowerowe. Jeżeli zapięcia będą bardzo wysokiej klasy, osoby niepowołane będą praktycznie bezradne.