Jak wybrać dobre przerzutki rowerowe?

Przerzutki rowerowe to elementy, na które należy zwracać szczególną uwagę podczas wyboru i zakupu roweru. Muszą to być bowiem produkty trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i negatywny wpływ czynników zewnętrznych, takich jak choćby nadmierna wilgoć. Jednym z najczęściej występujących problemów jest awaria przerzutki tylnej.

Read More „Jak wybrać dobre przerzutki rowerowe?”

Specialized – sprawdzona marka

Specialized to amerykańska firma, która jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów rowerów na świecie. Specjalizuje się w każdej gałęzi przemysłu rowerowego. Tworzy modele we wszystkich segmentach. Nie ma grupy klientów, którzy by nie używali rowerów tej marki. Od amatorskich rajdów i wycieczek turystycznych po występy w pro peletonie przez zawodowców. Rowery Specialized wszędzie się sprawdzają i dają niesamowitą satysfakcję z jazdy.

Read More „Specialized – sprawdzona marka”

Maseczka antywirusowa FFP3 – cechy i zalety

Maseczki z filtrem FFP3 są znane i ceniony na rynku przez wiele osób. Okazuje się, że to profesjonalna maska, jaka działa efektywnie i filtruje powietrze na poziomie 99%. Wykazuje doskonałe parametry ochrony przed wirusami, dymami, aerozolami i pyłami unoszącymi się w powietrzu. Nie zapominajmy o najlepszej ochronie antybakteryjnej i antywirusowej. Czym cechuje się maska FFP3? Jakie ma zalety? Dlaczego warto na nią postawić? O czym trzeba pamiętać?

Read More „Maseczka antywirusowa FFP3 – cechy i zalety”

Rower MTB z szerokimi oponami – na co pozwala taki jednoślad?

Konstrukcja rowerów górskich to kompromis pomiędzy wygodą a zwrotnością. Rowerzyści muszą pokonywać wiele przeszkód, dlatego ważne jest, aby rower był dobrze dopasowany, miał szerokie opony i mógł przejeżdżać przez wyboje bez upadku. Jednocześnie rowery górskie nie są tak lekkie jak rowery szosowe z cienkimi oponami. Muszą mieć dobre hamulce dostosowane do górskiego terenu.

Read More „Rower MTB z szerokimi oponami – na co pozwala taki jednoślad?”

Łatwy do opanowania rower trekkingowy – co zapewnia?

Rower trekkingowy łączy w sobie to, co najlepsze w rowerach wytrzymałościowych i górskich. W przeciwieństwie do bardzo sztywnego roweru górskiego, rower trekkingowy jest bardziej komfortowy. Rozluźniona pozycja jazdy pozwala na wielogodzinną jazdę bez zmęczenia. Jednak geometria tego typu roweru zapewnia również dobre osiągi na mniej wymagających trasach.

Read More „Łatwy do opanowania rower trekkingowy – co zapewnia?”