Cannondale – od gavelu po dziecięce czterokołowce

Jazda na rowerze to piękny sport. Jeśli wybrany rower jest wytrzymały i ma odpowiedni sprzęt, będzie cieszył na długie lata. Dobrze jest też, gdy istnieje możliwość wyboru roweru do specyficznych warunków lub uniwersalnego modelu. To wszystko zapewnia producent Cannondale!

Rowery na szosę i do lasu

Gama rowerów, którą proponuje Cannondale zaczyna się od rowerów górskich i rozciąga się przez rowery szosowe, kończąc się na dziecięcych. Producent poleca również:

  • rowery gravelowe,
  • rowery elektryczne,
  • rowery urban & fitness.

Poza rowerami, fani dwóch kółek znajdą tu także akcesoria rowerowe, takie jak kaski czy odzież. Warto jednak zacząć od rowerów, ale który wybrać?

Nowatorski gravel

Cannondale

Rowery gravelowe weszły do oferty producentów rowerów stosunkowo niedawno. Swoją uniwersalnością przypominają trochę crossy, jednak seria Topstone lub Super Six od Cannondale przypominają bardziej rowery szosowe. Ich aerodynamiczny kształt i charakterystycznie wygięta kierownica dają większą prędkość na asfalcie, a grube opony gwarantują stabilność na leśnych ścieżkach.

Tour de city – rowery miejskie Cannondale

Miejskie rowery tego producenta to modele w stylu crossowym i holenderskim. Modny wygląd połączony z ergonomią i bezpieczeństwem zapewnią wrażenia na miejskich wyścigach z przyjaciółmi lub podczas spokojnej przejażdżki do galerii handlowej. Ta kategoria jest niezwykle urozmaicona z modelami Bad Boy posiadającymi wbudowane światła LED i sztywny widelec oraz rowerami elektrycznymi Tesoro, których funkcjonalność wzorowana jest na rowerach MTB.

Rowery Cannondale dla najmłodszych

Zapewne każdy rowerzysta wdraża dzieci w tajniki dwóch kółek już od najmłodszych lat i to właśnie dzieci powinny mieć zapewnione bezpieczeństwo jazdy. Rowery Trail 16 ze stabilizatorami, Cujo 20 lub Quick 20 zapewnią niezapomniane wrażenia każdemu dziecku. Przerzutki Shimano uczą dzieci prawidłowej jazdy już na samym początku przygody z rowerem.

Jak widać Cannondale ma do zaoferowania rower dla każdego i na każdą trasę. Niezależnie od tego czy obiektem pożądania będzie różowa rama dla dziewczynki, grube gravelowe opony, czy elektryczne przyspieszenie, każdy miłośnik dwóch kółek zaspokoi swoje rowerowe pragnienia z modelami Cannondale.